Remis na własne życzenie...

• autor: fazzi, 2010-05-02 17:26

LKS Wesoła - LKS GOLCOWA 1:1 (0:0)

OPIS W ROZWINIĘCIU

Mecz z Wesołą do udanych zaliczyć napewno nie możemy, chociaż Wesoła napewno bardzo cieszy się z remisu. Pojechalismy po pewne 3pkt, które były Nam bardzo potrzebne do awansu, byliśmy pewni siebie co zawiodło Nas do zguby. Już od pierwszych minut zaczelismy atakować raz za razem bramkę Wesołej. Należy wspomnieć o wspaniałej postawie bramkarza gospodarzy gdyby nie jego interwencje pierwsza połowa wyglądała by zupełnie inaczej. Już w 2' Nasz zawodnik został sfaulowany, do piłki podchodzi D. Wolanin który strzela w słupka. W 4' M. Kędra strzela mocno wprost w bramkarza. W 10' kolejny faul i znowu D. Wolanin strzelanie minimalnie obok słupka. W 13' piłka wpada do siatki gospodarzy jednak Pan sedzia nie uznaje gola. 17' T. Pietrasz strzela minimalnie obok słupka. Niestety Naszemu zespołowi brakuje dokładności, w 22' po dośrodkowaniu w pole karne Wesołej D. Wolanin strzela z głowy w bramkarza. W 24' Nasz napastnik T. Pietrasz pięknie kiwa, przechodzi kilku zawodników z Wesołej, gdyby jeszcze piłke posłał do siatki, piłka obok słupka. W 25' znowu wolny dla Golcowej, tym razem do piłki podchodzi M. Kędra który pięknie strzela lecz bramkarz dobrze broni. W 30' w polu karnym zostaje powalony T. Pietrasz lecz sędzia nie dostrzega się przewinienia. W 34' M. Kędra strzela wprost w bramkarza. W 38' T. Pietrasz strzela w poprzeczkę. W pierwszej połowie zabrakło dokładności, wszyscy mieli nadzieję że będzie jak w meczu z Tyrawą, gdzie po pierwszej połowie było 0:0, a w drugiej połowie strzeliliśmy 4 gole i wygraliśmy 4:0, lecz tak pięknie nie było. Od początku drugiej połowy osiadamy na laurach, gospodarze to wykorzystuja i w 60' po zamieszaniu w polu karnym piłkarz Wesołej strzela gola głową, piłka ledwo wpada do bramki. Od tej pory Wesoła cofa się do tyłu zaś My wychodzimy jednym obrońcą do przodu. W 62' T. Pietrasz strzela prosto w brakmarza, ten wybija piłke do przodu, M. Kędra dobija piłkę obok słupka. W 75' M. Kędra popisuje się kolejnym pięknym strzałem. Zaraz po tej akcji w doskonałej sytuacji jest Nasz lewo skrzydłowy pomocnik K. Bober który strzela z kilku metrów nad poprzeczką. Około 84' T. Pietrasz uderza w poprzeczkę, lecz D. Wolanin wyskakuje i główkuje piłke do siatki i mamy remis. Po tej sytuacji mamy jeszcze kilka dobrych akcji lecz nic z tego, zostaje remis. Dodatkowo po jednej z akcji po wyrównaniu piłarz Wesołej tyka piłke ręką, powinien być karny lecz sędzia go niestety nie dyktuje. Niestety nie udało się wywieśc z Wesołej 3pkt, lecz musimy dobrze zagrać z Paskoszówką która radzi sobie po zakupieniu kilku zawodników doskonale i wydrzeć Im 3pkt.

Bardzo dziękujemy kibicom za bardzo duże zaintereoswanie meczem, było Nas prawie tylu co miejscowych kibiców, dziękujemy równierz za doskonały doping i śpiewy. Oby tak dalej.