Aktualności

Zaległa kolejka

• autor: fazzi, 2010-05-25 19:32

Zapowiedź w rozwinięciu...

Już w najbliższą środę czyli 26 maja zostanie rozegrana zaległa kolejka pomiędzy Milczą a Golcową. Mecz w pierwotnym terminie tj 16 maja nie został rozegrany z powodu dużej ulewy, sędziowie postanowili odwołać mecz. Glcowa po ostatnim wyjeździe do Markowiec zremisowała spotkanie, zaś Milcza w derbowym spotkaniu z Trześniowem została pokonana 3:2. Będzie bardzo chcieli wygrać spotkanie z Milczą i tym samym wywieśc komplet punktów które pomogą Nam do awansu. Milcza w kilku spotkaniach rudny wiosennej nie spisuje się najlepiej, obecnie zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 21pkt. Widać że po kilku spotkaniach wyjazdowych nie spisujemy się dobrze na obcym terenie, remis z Wesołą później z Markowcami, mamy nadzieję że w końcu się przełamiemy i wywieźiemy 3pkt. z trudnego terenu. Trudno wyłonić faworyta tego spotkania, wszystko okaże się już w najbliższą środę o godz. 18.00. Również Markowce mają zaległe spotkanie z powodu deszczu wybiorą się do Dydni, po niedzielnym meczu widać że Markowce to dobra drużyna i Dydni wcale tak łatwo nie będzie wygrać tego spotkania.

Kibiców Golcowej zapraszamy do Milczy, wyjazd o 16.30.